Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

42 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2006 Километража 540000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 570000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.860 € PLN 309.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 635000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
16.200 € PLN 76.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 550000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 87.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 504939 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
14 години на Autoline
камион со завеса VOLVO FH 420 камион со завеса VOLVO FH 420
2
Контактирајте го продавачот
38.150 € PLN 179.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 732000 км Сила
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1148000 км Сила
Полска, Człopa
Контактирајте го продавачот
10.120 € PLN 47.500 PLN
Изотермален камион
Носивост 4315 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2010 Километража 770014 км Сила
Полска, STARY SĄCZ
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 114.87 м³
Година 2016 Километража 600000 км Сила
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 710000 км Сила
Полска, Niegowa
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4000 кг
Година 1993 Километража Сила
Полска, Ozorków
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Камион-ладилник
Носивост 3100 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2001 Километража 520123 км Сила
Полска, Bielsko Biała
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 25560 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 927000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
19.390 € PLN 91.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1150000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 115.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 669000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 220000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
17.900 € PLN 84.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 242000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 197000 км Сила
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
17.900 € PLN 84.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 251000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Изотермален камион
Носивост 11990 кг
Година 10/2006 Километража 882929 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 678000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 607578 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Зафатнина 38.16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 597697 км Сила
Полска, Jastrzębie Zdrój
Контактирајте го продавачот
14.280 € PLN 67.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13470 кг
Година 2006 Километража 847204 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
10.640 € PLN 49.900 PLN
Изотермален камион
Носивост 4120 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2008 Километража 398520 км Сила
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се