Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 819723 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 897978 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
20.560 € GBP 17.750 GBP
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 1194560 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
34.460 € GBP 29.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 520646 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.880 € GBP 19.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2018-01 Километража 459655 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2011 Километража 625000 км Сила
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
8.399 € GBP 7.250 GBP
Камион со завеса
Суспензија пружина/пружина
Година 08/2002 Километража 385000 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
6.661 € GBP 5.750 GBP
Камион-ладилник
Носивост 10500.7 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 10 палети
Година 06/2008 Километража 1441553 км Сила
Обединето Кралство, Wimblington
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се