Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Литванија

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

38 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.890 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Километража 465000 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
12.590 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража 455500 км Сила
Литванија, Kauna
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2006 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
VOLVO FL
34 ч.
аукција 4.000 €
Камион со завеса
Носивост 10350 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 880000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Камион со церада
Евро Euro 3 Зафатнина 54.21 м³
Година 2001-09-21 Километража 1132106 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10350 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 880000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 04/2013 Километража 815654 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 06/2007 Километража 516995 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-09 Километража 928962 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 09/2007 Километража Сила
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина 47.91 м³
Година 2007-05 Километража 980000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 10000 кг
Година 11/2007 Километража 710000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2006 Километража 670000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Камион-ладилник
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион фургон
Носивост 8700 кг Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 1138000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 55.06 м³
Година 2011-04-21 Километража 1580000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 05/1999 Километража Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2008-01 Километража 1052000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Камион со церада
Евро Euro 3 Зафатнина 54.21 м³
Година 2001-06-06 Километража 1161389 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 4
Година 10/2010 Километража 698812 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион-ладилник
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2009 Километража 464000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2008 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се