Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Италија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2001 Километража 780000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2012 Километража 448000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Година 2013 Километража 1000000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.43 м³
Година 2014-01 Километража 673000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2 Зафатнина 61.95 м³
Година 1996 Километража 1200000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 1342800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14900 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2002 Километража 1292500 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 203595 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 853000 км Сила
Италија, Guardamiglio
камион-ладилник VOLVO FH13 420 6X2 камион-ладилник VOLVO FH13 420 6X2 камион-ладилник VOLVO FH13 420 6X2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 808000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2003-03 Километража 329000 км Сила
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 2013 Километража 860000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2002-12 Километража Сила
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
15.738 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 14100 кг Евро Euro 3
Година 2002-11-08 Километража 1242000 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
18.178 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9350 кг Евро Euro 4
Година 2003-03-28 Километража 1378000 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2007 Километража 922000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8250 кг Евро Euro 4
Година 2009-03 Километража 1490000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8120 кг Евро Euro 3 Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2002 Километража 710000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се