Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Хрватска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7550 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 380500 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 52.5 м³
Година 2018 Километража 545117 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 1000040 км Сила
Хрватска, Nedelišće
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 54.9 м³
Година 2012 Километража 996000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8660 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Nedelišće
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се