Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

117 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2011-01-01 Километража 391574 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4720 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-06-06 Километража 38997 км Сила
Холандија, Andelst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4810 кг Евро Euro 5
Година 2010-09-01 Километража 208266 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Zijderveld
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 01/2010 Километража 625991 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
16.350 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8600 кг Евро Euro 5
Година 01/2006 Километража 760379 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2007-05-01 Километража 275182 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3785 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-29 Километража 173159 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4760 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 535795 км Сила
Холандија, Meerkerk
камион фургон VOLVO N10 N10 6x4 ALU BOX камион фургон VOLVO N10 N10 6x4 ALU BOX камион фургон VOLVO N10 N10 6x4 ALU BOX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10175 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 1026500 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9425 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 794181 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
26.899 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4484 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 551673 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 21040 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 1252903 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15355 кг Евро Euro 6
Година 2014-07-10 Километража 1230965 км Сила
Холандија, Veendam
Контактирајте го продавачот
28.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 15930 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 667108 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4945 кг Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 866867 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5125 кг Евро Euro 6
Година 03/2014 Километража 413818 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5200 кг Евро Euro 6
Година 12/2013 Километража 330291 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8275 кг Евро Euro 6
Година 2016-02-12 Километража 307707 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15860 кг Евро Euro 6
Година 01/2015 Километража 1035000 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
31.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9700 кг Евро Euro 5
Година 2014-05-01 Километража 312715 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
219.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6605 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-09-08 Километража 17000 км Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9500 кг Евро Euro 6
Година 2013-12-01 Километража 633702 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10205 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 299000 км Сила
Холандија, Geffen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се