Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Грција

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Грција: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 1990 Километража 60627 км Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион со завеса
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 924291 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 04/2012 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 03/2003 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 08/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 38.98 м³
Година 11/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Камион со завеса
Евро Euro 1
Година 1994 Километража 407009 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 41.42 м³
Година 01/2016 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 12/2008 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се