Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Германија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

50 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.450 €
Камион фургон
Година 1994-02 Километража 630000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион фургон
Година 2000-05 Километража 390000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 500000 км Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 44 м³ Капацитет 17 палети
Година 2018-01 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Камион-ладилник
Година 1993-02 Километража 450000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003-01 Километража 319520 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2007-05 Километража 545000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 11380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52 м³ Капацитет 20 палети
Година 2012-04 Километража 446312 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 11380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52 м³ Капацитет 20 палети
Година 2012-04 Километража 446312 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 8350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46 м³ Капацитет 18 палети
Година 2009-10 Километража 620439 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 378641 км Сила
Германија, Würzburg / Heidingsfeld
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 39 м³
Година 2014 Километража 440010 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-20 Километража 319428 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
23.550 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-02-07 Километража 585780 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
32.011 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 264907 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7910 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.26 м³ Капацитет 21 палети
Година 2013-02 Километража 672863 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6303 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 627315 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 11900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38 м³ Капацитет 17 палети
Година 2008-08 Километража 617272 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 11900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38 м³ Капацитет 17 палети
Година 2008-08 Километража 617272 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8485 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 206440 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 44.71 м³
Година 2012-10 Километража 684000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
41.999 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-08 Километража 290000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 53 м³
Година 2010-05 Километража 624260 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 2000 Километража 950000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 352754 км Сила
Германија, Lübbecke
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се