Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Франција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Франција, Montpellier
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 838148 км Сила
Франција, Saint-Priest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 719000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 08/2004 Километража 815000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража Сила
Франција, LIPOSTHEY
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 646578 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 03/2007 Километража 1152827 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 13171 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2012 Километража 673319 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Зафатнина 57.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 5635 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2014 Километража 130226 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се