Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Финска

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 53.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1349999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 15550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 23016 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1590000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 820000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13950 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1390000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1100000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1019999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2005 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1059999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13150 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1179999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 156000 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13435 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 689999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 349900 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 480000 км Сила
Финска, Turku
камион фургон VOLVO FM410 EEV 6x2
1
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2011 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58.33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1199999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 201000 км Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
85.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13580 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 482000 км Сила
Финска, Man Center Lempäälä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 12775 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1109999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
32.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 1200000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 580000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1180000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2008 Километража 749999 км Сила
Финска, Kajaani
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1012650 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6950 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 1169999 км Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се