Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 589 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

589 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Изотермален камион
Носивост 11990 кг
Година 10/2006 Километража 882929 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 1300000 км Сила
Полска, Gdańsk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 30.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 117 км Сила
Германија, Schwalbach-Hülzweiler
камион фургон VOLVO FL6 12 камион фургон VOLVO FL6 12 камион фургон VOLVO FL6 12
3
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4400 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 375000 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
аукција 3.724 € NOK 39.200 NOK
Камион фургон
Носивост 8905 кг
Година 2001 Километража 424232 км Сила
Норвешка, Sandnes
Контактирајте го продавачот
аукција 824,30 € SEK 9.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Varekil
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 47 м³
Година 2009 Километража 622063 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 283690 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 609000 км Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2011-01-01 Километража 391574 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9320 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-10 Километража 313228 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7835 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 467511 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-11-09 Километража 35686 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
11.890 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Километража 465000 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
12.590 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража 455500 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
20.540 € GBP 17.750 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 386089 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4720 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-06-06 Километража 38997 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2006 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 42.09 м³
Година 2002 Километража 775000 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05-05 Километража 720000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14145 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 747195 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2 Зафатнина 61.95 м³
Година 1996 Километража 1200000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 1342800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4810 кг Евро Euro 5
Година 2010-09-01 Километража 208266 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 589 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се