Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Естонија

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9895 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 535131 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1990 Километража 780000 км Сила
Естонија, Tallinn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 463643 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6865 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 385131 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13605 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 580977 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 257502 км Сила
Естонија, Purku
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8075 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 610136 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 429449 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9925 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 292101 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8760 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 824566 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4155 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 153326 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 288450 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 427907 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 54.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01 Километража 800000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14985 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 460000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10950 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 602260 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион фургон
Носивост 10030 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 563000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9250 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 670000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 318459 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 868358 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8025 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 425225 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 53.68 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-12 Километража 754300 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 334497 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2013 Километража 833255 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10535 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 560000 км Сила
Естонија, Taebla
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се