Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Данска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Данска: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон VOLVO FL240 4X2 10 M. BOX EURO 5 736099
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52.5 м³
Година 2012 Километража 490000 км Сила
Данска, Padborg
камион со завеса VOLVO FH460
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Зафатнина 54.42 м³
Година 2014-07 Километража Сила 460 кс
Данска, Silkeborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO FL250
23
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 45000 км Сила 250 кс
Данска, Horsens V
камион фургон VOLVO FH16 750 + приколка фургон
16
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Камион фургон
Носивост 19850 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 505980 км Сила 750 кс
Данска, Hedensted
камион-ладилник VOLVO FL250 16 ton
30
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6600 кг
Година 2019-05 Километража Сила 250 кс
Данска, Silkeborg
камион со завеса VOLVO FM460
9
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52.16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 319000 км Сила 466 кс
Данска, Odense
камион-ладилник VOLVO FL250
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 7325 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 423000 км Сила 250 кс
Данска, Horsens V
камион фургон VOLVO FL250 4x2 R Ekeri m. Varme
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7325 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.11 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-04 Километража Сила 250 кс
Данска, Silkeborg
камион со завеса VOLVO FM380
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 7900 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.77 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 601000 км Сила 380 кс
Данска, Padborg
камион фургон VOLVO FL250
11
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 168000 км Сила 253 кс
Данска, Odense
камион-ладилник VOLVO FM 9 - 380 Carrier Kühl
22
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 41.47 м³
Година 01/2005 Километража 767000 км Сила 380 кс
Данска, Hedensted
камион со церада VOLVO FE240 + приколка со церада
21
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 11100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 40.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 226000 км Сила 240 кс
Данска, Padborg
камион со завеса VOLVO FM380 + приколка завеса
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 7900 кг Евро Euro 4 Зафатнина 103.23 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 601000 км Сила 380 кс
Данска, Padborg
камион со завеса VOLVO FE 320
13
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Камион со завеса
Носивост 9600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.82 м³
Година 2015 Километража 393982 км Сила 320 кс
Данска, Hedensted
камион-ладилник VOLVO FLE 240 HP - EURO 5 / FOR PARTS за делови
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила 241 кс
Данска, Tappernøje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се