Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Чешка Република: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса VOLVO FH 13 400 + Trailer Schmitz
28
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Камион со завеса
Носивост 14660 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1472000 км Сила 294 kW
Чехија, Pelhřimov
камион со завеса VOLVO FH 13 400
10
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 57.44 м³
Година 2006-04 Километража 1338546 км Сила 400 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со завеса VOLVO FH 13 400, 6x2, EURO 3, 20 PALLETS, LIFTING AXLE
11
Контактирајте го продавачот
8.360 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 57.44 м³
Година 2006-04 Километража 1153265 км Сила 400 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со церада VOLVO fh 460eev + schmitz + приколка со церада
13
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Камион со церада
Година 2010 Километража 1390000 км Сила
Чехија, Praha 3
камион со церада VOLVO fh 420 EURO 6 + приколка со церада
10
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Камион со церада
Година 2017 Километража 620000 км Сила
Чехија, Praha 3
камион со церада VOLVO FH 13.420 6x2 120cm3 + приколка со церада
16
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14630 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража Сила 315 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион со завеса VOLVO FH13 460,TRANSIT SET + приколка завеса
20
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 115.62 м³
Година 2012-06 Километража 1028466 км Сила 469 кс
Чехија, Strančice
камион со завеса VOLVO FH13 460 + приколка завеса
20
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 1028466 км Сила 469 кс
Чехија, Strančice
камион со церада VOLVO FH13 420 62R valník
31
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1337400 км Сила 315 kW
Чехија, Třebechovice pod Orebem
камион со завеса VOLVO FH 13.460 - prodejné jen s přívěsem P0327Z - cena + приколка завеса
12
Контактирајте го продавачот
25.960 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 57.86 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1288960 км Сила 469 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
камион со завеса VOLVO FH 460 6x2 + приколка завеса
11
Контактирајте го продавачот
34.889 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 54.31 м³
Година 2013 Километража 1012000 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион со завеса VOLVO FH 420 EEV 6x2 + Fliegl Durchfahren + приколка завеса
12
Контактирајте го продавачот
29.889 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 54.31 м³
Година 2013 Километража 1156000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион фургон VOLVO FE 320
14
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 10/2008 Километража 277838 км Сила
Чехија, Vyškov
камион со завеса VOLVO FL 280
20
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8640 кг Евро Euro 5 Зафатнина 58.43 м³
Година 2007 Километража 1223000 км Сила 280 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион со завеса VOLVO FL 280 16t Bett Manual Euro5 Pneu 80%
20
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8640 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55 м³
Година 2007 Километража 1310000 км Сила 280 кс
Чехија, Nové Strašecí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се