Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Бугарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43 м³
Година 2013-09-06 Километража 357000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
19.940 € BGN 39.000 BGN
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 48.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03-18 Километража 729250 км Сила
Бугарија, София
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.166,68 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 890000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
32.723,18 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 754000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1447639 км Сила
Бугарија, Видин
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се