Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Белгија

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

55 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2014 Километража 331000 км Сила
Белгија, AVIN
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-11-09 Километража 35687 км Сила
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 12840 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02-26 Километража 528415 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01-20 Километража 551396 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03-01 Километража 920000 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 54.78 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 594982 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03-03 Километража 940000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05-05 Километража 720000 км Сила
Белгија, Ardooie
камион фургон VOLVO FM7 камион фургон VOLVO FM7
2
Контактирајте го продавачот
6.650 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1999 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 714000 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 1
Година 1988-06 Километража 124500 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999-10-21 Километража 100242 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-10-16 Километража 438261 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција 6.500 €
Камион фургон
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Troostwijk NV
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Troostwijk NV
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Камион фургон
Носивост 4670 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 564000 км Сила
Белгија, Izegem
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 2500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 806000 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 50.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 958741 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 38.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 567612 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1998 Километража 385567 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 37.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража 288000 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 39.28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 463000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 590000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1998-01-01 Километража 331000 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 481600 км Сила
Белгија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се