Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO

Резултати од пребарување: 657 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

657 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8000 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 902000 км Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-05-06 Километража 433000 км Сила
Белгија, Hannut
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 936410 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 09/2013 Километража Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 850000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
42.740 € SEK 479.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Blekinge
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.250 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Капацитет 15 палети
Година 2013-09 Километража 247569 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 115000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
999.999 €
Камион фургон
Година 01/2000 Километража 366000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
34.812 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13556 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 705116 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
5.802 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8840 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 240487 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.766 € SEK 31.000 SEK
Камион фургон
Носивост 15190 кг
Година 10/2011 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10800 кг Евро Euro 6
Година 04/2015 Километража 243992 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 350000 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 55.85 м³
Година 2010 Километража 805000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Камион фургон
Носивост 15420 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 496000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10425 кг Евро Euro 6
Година 04/2015 Километража 239019 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10425 кг Евро Euro 6
Година 04/2015 Километража 218844 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10425 кг Евро Euro 6
Година 04/2015 Километража 227215 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 315294 км Сила
Холандија, Deventer
камион фургон VOLVO N10 N10 6x4 ALU BOX камион фургон VOLVO N10 N10 6x4 ALU BOX камион фургон VOLVO N10 N10 6x4 ALU BOX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5330 кг Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4540 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 361930 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9890 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 643000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 10700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 562000 км Сила
Холандија, Geffen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 657 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се