Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLKSWAGEN од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLKSWAGEN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.990 € PLN 84.700 PLN
Камион со церада
Година 2019 Километража 360000 км Сила
Полска, Danków
камион со церада VOLKSWAGEN crafter
1
Контактирајте го продавачот
16.970 € PLN 79.900 PLN
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 203510 км Сила
Полска, Grzędy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.700 € PLN 73.900 PLN
Камион со церада
Носивост 850 кг
Година 2019 Километража 240000 км Сила
Полска, Skępe
Контактирајте го продавачот
17.740 € PLN 83.500 PLN
Камион со церада
Зафатнина 24.29 м³
Година 2019 Километража 373000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 28.6 м³
Година 2019 Километража 254900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.878 € PLN 46.500 PLN
Камион со церада
Година 2017 Километража 10 км Сила
Полска, Grzędy
камион со церада VOLKSWAGEN crafter камион со церада VOLKSWAGEN crafter
2
Контактирајте го продавачот
16.970 € PLN 79.900 PLN
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 23.23 м³
Година 2019 Километража 340994 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2019 Километража 270300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 287000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 177600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
14.850 € PLN 69.900 PLN
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 436350 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 235400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 265800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се