Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLKSWAGEN од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија VOLKSWAGEN од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса VOLKSWAGEN Crafter TDI 50 lang - KLIMA
15
6.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³
Година 2010 Километража 251938 км Сила 163 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион со церада VOLKSWAGEN Crafter 55 TDI, Candy-Weiß
12
аукција 16.000 €
Камион со церада
Година 2019-06-14 Километража Сила 177 кс
Германија, Arnsberg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада VOLKSWAGEN Crafter 35 TDI, Candy-Weiß
11
аукција 11.000 €
Камион со церада
Година 2019-05-06 Километража 115467 км Сила 177 кс
Германија, Arnsberg
камион со церада VOLKSWAGEN Crafter 35 TDI, Candy-Weiß
9
аукција 11.000 €
Камион со церада
Година 2019-05 Километража Сила 177 кс
Германија, Arnsberg
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter Frisch+Tiefkühl -20° Scheckheft TÜV NEU
15
17.850 €
Камион-ладилник
Носивост 1820 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 211581 км Сила
Германија, Sottrum
камион со церада VOLKSWAGEN offener Kasten / Plane / Spriegel / Sprinter
13
5.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 2002 Километража 191159 км Сила 102 кс
Германија, Untersteinach
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter 35 2.0 TDI Tiefkühlkoffer+ KLIMA+KAMERA
15
17.889,66 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016-11 Километража 27500 км Сила 163 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се