Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLKSWAGEN од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија VOLKSWAGEN: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада VOLKSWAGEN CRAFTER PLANDEKA  KLIMATYZACJA TEMPOMAT
38
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2018 Километража 148800 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter
15
Контактирајте го продавачот
17.850 €
Камион-ладилник
Носивост 1820 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18.69 м³
Година 2013 Километража 211581 км Сила 163 кс
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада VOLKSWAGEN Crafter doka 25 tdi klimatyzacja super stan plandeka
10
Контактирајте го продавачот
8.502 € PLN 38.900 PLN
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 261000 км Сила 109 кс
Полска, GŁOGÓWEK
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter 50
12
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-07 Километража 395200 км Сила 163 кс
Белгија, Leopoldsburg
камион со церада VOLKSWAGEN Transporter t5
17
Контактирајте го продавачот
8.633 € PLN 39.500 PLN
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 275000 км Сила 102 кс
Полска, GŁOGÓWEK
камион-ладилник VOLKSWAGEN L80, 4.3 D, Steel /Steel, Manual
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2950 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995-04-20 Километража 152019 км Сила 103 kW
Полска, WOLSZTYN
камион со церада VOLKSWAGEN CRAFTER 
41
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 31200 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон VOLKSWAGEN CRAFTER 50 *motorschade*
11
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1740 кг Евро Euro 5
Година 2013-03-12 Километража 213982 км Сила 163 кс
Холандија, Vuren
камион фургон VOLKSWAGEN Crafter Box Truck
15
Контактирајте го продавачот
7.801 € SEK 79.000 SEK
Камион фургон
Година 2014 Километража 339800 км Сила
Шведска, Västmanland
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter Th King Rohrbahn Standkühlung
16
Контактирајте го продавачот
18.890 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 248000 км Сила 140 кс
Германија, Dorsten
камион фургон VOLKSWAGEN T6 4,25t eDelBox
14
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1175 кг Зафатнина 19.85 м³
Година 2016-07 Километража 2223 км Сила 109 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион фургон VOLKSWAGEN LT 46 Kontener 4.40 M + Winda Stan * BDB *
14
Контактирајте го продавачот
6.885 € PLN 31.500 PLN
Камион фургон
Година 2004 Километража 313000 км Сила 109 кс
Полска, Nowy Sącz
изотермален камион VOLKSWAGEN CRAFTER
37
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Изотермален камион
Година 2014 Километража 164570 км Сила 110 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада VOLKSWAGEN CRAFTER PLANDEKA  KLIMATYZACJA  FULL LED
39
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2018 Километража 107000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон VOLKSWAGEN LT 35 Dobozos
12
Контактирајте го продавачот
5.167 € HUF 1.850.000 HUF
Камион фургон
Година 2002 Километража 181000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се