Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLKSWAGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2018 Километража 434110 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
камион со церада VOLKSWAGEN crafter
1
Контактирајте го продавачот
16.960 € PLN 79.900 PLN
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 203510 км Сила
Полска, Grzędy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2019 Километража 195860 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
15.690 € PLN 73.900 PLN
Камион со церада
Носивост 850 кг
Година 2019 Километража 240000 км Сила
Полска, Skępe
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година Километража 163450 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.730 € PLN 83.500 PLN
Камион со церада
Зафатнина 24.29 м³
Година 2019 Километража 373000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 28.6 м³
Година 2019 Километража 254900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1800 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.872 € PLN 46.500 PLN
Камион со церада
Година 2017 Километража 10 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
14.280 €
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 233000 км Сила
Романија
камион со церада VOLKSWAGEN 8.150 камион со церада VOLKSWAGEN 8.150
2
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион со церада
Носивост 2860 кг Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража 665000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1760 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 196258 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сладолед
Носивост 1950 кг
Година 2012 Километража 120533 км Сила
Шпанија, Ourense
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 680 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 250689 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2018 Километража 265800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2020 Километража 235400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2019 Километража 177600 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со церада VOLKSWAGEN crafter камион со церада VOLKSWAGEN crafter
2
Контактирајте го продавачот
16.960 € PLN 79.900 PLN
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 23.23 м³
Година 2019 Километража 340994 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2019 Километража 270300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.791 € SEK 99.000 SEK
Камион фургон
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1175 кг Зафатнина 19.85 м³
Година 2015 Километража 2223 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1175 кг Зафатнина 19.58 м³
Година 2016 Километража 2631 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
12.270 € BGN 24.000 BGN
Камион со церада
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.59 м³
Година 2012 Километража 208000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се