Филтри -

Камиони со затворена каросерија URAL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија URAL: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион фургон URAL Вахтовый автомобиль Урал NEXT 22 места нови камион фургон URAL Вахтовый автомобиль Урал NEXT 22 места нови камион фургон URAL Вахтовый автомобиль Урал NEXT 22 места
3
Контактирајте го продавачот
62.960 € KZT 31.000.000 KZT
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2021 Километража 400 км Сила 273 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
59.920 € KZT 29.500.000 KZT
Воен камион
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2020 Километража 400 км Сила 228 кс
Казахстан, Атырау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион фургон URAL Вахтовый автобус Урал 3255 NEXT нови камион фургон URAL Вахтовый автобус Урал 3255 NEXT нови камион фургон URAL Вахтовый автобус Урал 3255 NEXT
3
Контактирајте го продавачот
64.990 € KZT 32.000.000 KZT
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 200 км Сила 273 кс
Казахстан, Атырау
нови воен камион URAL УРАЛ 4320 NEXT 4x4
1
Контактирајте го продавачот
62.960 € KZT 31.000.000 KZT
Воен камион
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 273 кс
Казахстан, Атырау
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се