Филтри -

Камиони со затворена каросерија THOMAS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија THOMAS: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон THOMAS 8x8 Low speed truck with hydraulic drive
6
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Камион фургон
Година 2011 Километража 10000 км Сила 471 кс
Полска, Starachowice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се