Филтри -

Камиони со затворена каросерија TATRA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија TATRA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион TATRA 813 8x8 воен камион TATRA 813 8x8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
95.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 12680 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 98830 км Сила 460 кс
Чехија, Holubice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се