Филтри -

Камиони со затворена каросерија STEYR

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија STEYR: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.890 €
Камион со церада
Година 1987-09 Километража 81225 км Сила
Германија, Hosenfeld
Контактирајте го продавачот
14.850 € PLN 69.900 PLN
Камион со церада
Година 1997 Километража 64000 км Сила
Полска, ZABŁUDÓW
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион со церада
Година 1997 Километража Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Воен камион
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 5460 км Сила
Германија, Hosenfeld
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Воен камион
Носивост 5600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1998 Километража 59603 км Сила
Австрија, Lannach
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16040 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1989 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2007 Километража 12330 км Сила
Германија, Hosenfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се