Филтри -

Камиони со затворена каросерија SHACMAN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони со затворена каросерија SHACMAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 70 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2020 Километража 5000 км Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.410 €
Воен камион
Година 07/2018 Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.490 €
Воен камион
Година 04/2019 Километража Сила
Кина
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се