Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Унгарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 800000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 360000 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 442358 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Километража 702969 км Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2012 Километража 340600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2015 Километража 937000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
67.190 € HUF 25.990.000 HUF
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 11/2017 Километража 431032 км Сила
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
22.400 €
Камион со церада
Година 2012 Километража 750000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
78.700 € Без ДДВ
Воен камион
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 391200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2014 Километража 290413 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2008 Километража 747000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2012 Километража 736000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8305 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 501456 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2009 Километража 1296059 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 24940 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 1162000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се