Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Шведска

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

49 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.950 € SEK 249.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 13470 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 595000 км Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.711 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12948 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01-01 Километража 1114500 км Сила
Шведска, Trelleborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.721 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13815 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-01-01 Километража 1005072 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
8.423 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14750 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01-01 Километража 139214 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
7.733 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14230 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-01-01 Километража 1269856 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
5.273 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8330 кг Евро Euro 3
Година 2003-01-01 Километража 945066 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
5.320 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8490 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-01-01 Километража 835039 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9270 кг Евро Euro 3
Година 1999-01-01 Километража 677671 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
7.030 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14230 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-01-01 Километража 133898 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.292 € SEK 26.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
16.059 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13090 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01-01 Километража 110179 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
38.362 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15158 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01-01 Километража 820810 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
7.137 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14620 кг Евро Euro 4
Година 2009-01-01 Километража 159322 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13023 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 1132123 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
46.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 12865 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01-01 Километража 861565 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
21.950 € SEK 249.000 SEK
Камион фургон
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.726 € SEK 99.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Kronoberg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 8.699 € SEK 98.700 SEK
Камион фургон
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2013 Километража 1005000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
22.849 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13140 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.6 м³
Година 2007 Километража 1085665 км Сила
Шведска, Västra Götaland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2015 Километража 1396000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција 4.671 € SEK 53.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Värnamo
Контактирајте го продавачот
18.420 € SEK 209.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Jönköping
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13257 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 897716 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година Километража 1053306 км Сила
Шведска
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се