Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Португалија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада SCANIA 82H камион со церада SCANIA 82H камион со церада SCANIA 82H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 84.97 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1160236 км Сила
Португалија, Lamego
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 541841 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 616550 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1995 Километража 681349 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
8.880 €
Камион со завеса
Зафатнина 57.38 м³
Година 1995 Километража Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 10/1987 Километража 1111746 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 10/1989 Километража 815828 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 10/2008 Километража Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 55.52 м³
Година 2014 Километража 680936 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 08/2007 Километража 1103681 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година Километража 836621 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 19000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-11-12 Километража 920000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се