Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

74 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
78.610 € PLN 373.900 PLN
Камион со церада
Носивост 7229 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 445000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
60.110 € PLN 285.900 PLN
Камион со церада
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³
Година 2018 Километража 604000 км Сила
Полска, Świebodzice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
58.430 € PLN 277.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 12900 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 667000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
90.380 € PLN 429.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 12800 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 443000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
39.740 € PLN 189.000 PLN
Камион со церада
Носивост 8265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 684000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
91.640 € PLN 435.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 12800 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 427000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
88.280 € PLN 419.900 PLN
Камион со церада
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2019 Километража 474000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
69.360 € PLN 329.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 12800 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 604000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
46.860 € PLN 222.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 15865 кг Евро Euro 6 Зафатнина 177.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 684000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
20.810 € PLN 99.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 6790 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07 Километража 754000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
34.670 € PLN 164.900 PLN
Камион со церада
Носивост 6800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 932000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14380 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража 510000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 11300 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 713720 км Сила
Полска, Juchnowiec Kościelny
Контактирајте го продавачот
12.610 € PLN 60.000 PLN
Камион со завеса
Година 2007 Километража 641500 км Сила
Полска, Jędrzejów
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 27000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 638000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
77.580 € PLN 369.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 8940 кг
Година 01/2020 Километража 320000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
20.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 41.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 213551 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
61.390 € PLN 292.000 PLN
Камион со церада
Година 2018 Километража 511000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 761406 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13880 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 1098000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.300 € PLN 49.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 32000 кг
Година 2006 Километража 1200000 км Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
49.170 € PLN 233.900 PLN
Камион со церада
Носивост 7600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 633000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
27.120 € PLN 129.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 667000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
70.830 € PLN 336.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 26140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 114.58 м³
Година 2017 Километража 657000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 16820 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 169266 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се