Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Обединетото Кралство: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса SCANIA G320 HIGHLINE EURO 5, 26 TONNE 6X2 CURTAINSIDER - 2013 - KW13 GV
14
Контактирајте го продавачот
22.780 € GBP 19.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 923016 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион со завеса SCANIA P310
32
Контактирајте го продавачот
13.550 € GBP 11.750 GBP
Камион со завеса
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник SCANIA P320
35
Контактирајте го продавачот
14.940 € GBP 12.950 GBP
Камион-ладилник
Година 2011-03-08 Километража Сила 320 кс
Обединето Кралство, North Lincolnshire
камион-ладилник SCANIA P280
22
Контактирајте го продавачот
15.860 € GBP 13.750 GBP
Камион-ладилник
Година 2012-04-26 Километража Сила
Обединето Кралство
камион со завеса SCANIA P310
25
Контактирајте го продавачот
12.110 € GBP 10.500 GBP
Камион со завеса
Година 2006-11-23 Километража Сила 310 кс
Обединето Кралство, North Lincolnshire
камион фургон SCANIA P270
16
Контактирајте го продавачот
9.170 € GBP 7.950 GBP
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008-03 Километража 818815 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион со завеса SCANIA P230
12
Контактирајте го продавачот
9.170 € GBP 7.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2008-07 Километража 897582 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион фургон SCANIA P94 300 10
63
Контактирајте го продавачот
16.090 € GBP 13.950 GBP
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион-ладилник SCANIA P270 10
71
Контактирајте го продавачот
14.940 € GBP 12.950 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион-ладилник SCANIA P310 10 Tyre Rear Lift Fridge Box
67
Контактирајте го продавачот
14.940 € GBP 12.950 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион фургон SCANIA 114 340 10 Tyre Rear Lift Box Van
53
Контактирајте го продавачот
12.630 € GBP 10.950 GBP
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2000 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион со завеса SCANIA 94D 230, 18 TONNE 4X2 CURTAINSIDER - 2002 - GK02 WMZ
15
Контактирајте го продавачот
8.016 € GBP 6.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2002-03 Километража 504476 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион со завеса SCANIA P94 260 10
53
Контактирајте го продавачот
12.630 € GBP 10.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион фургон SCANIA P230
7
Контактирајте го продавачот
8.016 € GBP 6.950 GBP
Камион фургон
Година Километража Сила 230 кс
Обединето Кралство, Hampshire
камион фургон SCANIA P230
8
Контактирајте го продавачот
8.016 € GBP 6.950 GBP
Камион фургон
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се