Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Норвешка

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.318 €
Камион фургон
Носивост 10175 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 903000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
99.700 €
Камион фургон
Носивост 8855 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2019 Километража 180000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 9905 кг
Година 2009 Километража 525000 км Сила
Норвешка, Tananger
Контактирајте го продавачот
214.426 €
Камион фургон
Носивост 17460 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 2021 Километража 270000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1997 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
28.786 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2013 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
10.636 €
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 572500 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.955 €
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 455000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.893 €
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 631000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.487 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2000-01-01 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
10.636 €
Камион-ладилник
Носивост 16015 кг Евро Euro 4 Зафатнина 47.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 885000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се