Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Литванија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Изотермален камион
Евро Euro 3 Зафатнина 33.85 м³
Година 2003-01-22 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 998000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион-ладилник
Носивост 16900 кг Евро Euro 3 Зафатнина 56.61 м³
Година 11/2004 Километража 1770000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-ладилник
Година 2013 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1010418 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-ладилник
Носивост 8700 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.2 м³
Година 02/2007 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2001 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража 823000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2005 Километража 1402633 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Изотермален камион
Евро Euro 3 Зафатнина 38.5 м³
Година 2003-05-30 Километража 1230000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион фургон
Носивост 15400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.12 м³
Година 10/2010 Километража 1400000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2013 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-ладилник
Носивост 14250 кг Евро Euro 4 Зафатнина 49.49 м³
Година 03/2009 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион со церада
Евро Euro 4 Зафатнина 56.19 м³
Година 2008 Километража 1550000 км Сила
Литванија, Vilnius
изотермален камион SCANIA 420 изотермален камион SCANIA 420 изотермален камион SCANIA 420
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 4
Година 05/2009 Километража 1192000 км Сила
Литванија, Kuprioniškės
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион-ладилник
Носивост 13400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.45 м³
Година 02/2012 Километража 960000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион-ладилник
Носивост 7790 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.33 м³
Година 12/2007 Километража 388000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Камион-ладилник
Година 2009-05 Километража 892000 км Сила
Литванија, Tauragė
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се