Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Летонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 8900 кг Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 18 палети
Година 07/1999 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1999 Километража Сила
Латвија, Rinči
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Воен камион
Носивост 4580 кг Суспензија пружина/пружина
Година 04/1976 Километража 35025 км Сила
Латвија, Brankas
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 61.61 м³
Година 01/2006 Километража 249 км Сила
Латвија
камион фургон SCANIA P 94 EUR-2 Engine!!! камион фургон SCANIA P 94 EUR-2 Engine!!! камион фургон SCANIA P 94 EUR-2 Engine!!!
3
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Камион фургон
Година 06/1999 Километража Сила
Латвија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се