Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 645000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2000 Километража 1021000 км Сила
Италија, Rimini
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14700 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 984000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
12.688 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 19380 кг
Година 2000-02-25 Километража 195541 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13390 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2002 Километража 580400 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион со церада
Носивост 21800 кг
Година 2004 Километража 700000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1283000 км Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14980 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04-22 Километража 1126101 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се