Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Холандија

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

88 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15780 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-30 Километража 1105540 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 488486 км Сила
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9490 кг Евро Euro 5
Година 09/2008 Километража 627121 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.499 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 828201 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-02-01 Километража 729240 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 946047 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
54.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14100 кг Евро Euro 6
Година 2016-10-01 Километража 649616 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 17380 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 596000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13660 кг Евро Euro 3 Зафатнина 51.3 м³
Година 2005 Километража 339500 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 16100 кг Евро Euro 6
Година 2015-03-01 Километража 1115477 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 2016-02-01 Километража 327655 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 11330 кг Евро Euro 6 Зафатнина 67.33 м³
Година 2014 Километража 844000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7820 кг Евро Euro 5
Година 02/2011 Километража 853613 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8840 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1998 Километража 345910 км Сила
Холандија, VELDDRIEL
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10680 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 1301378 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
7.899 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1999 Километража 479871 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9965 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-01 Километража 770346 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9200 кг Евро Euro 6
Година 2017-01-01 Километража 389702 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13640 кг Евро Euro 5
Година 2014-02-01 Километража 233419 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9290 кг Евро Euro 4
Година 2009-02-01 Километража 1065677 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14720 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 1405210 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9225 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2016 Километража 255988 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9385 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 219326 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 20220 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 677524 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 394041 км Сила
Холандија, Venlo
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се