Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Франција

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2009 Километража 932580 км Сила
Франција, Metz
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8550 кг Евро Euro 4 Зафатнина 53 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 21 палети
Година 06/2007 Километража 717000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2008 Километража 648000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 896600 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се