Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Финска

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8700 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 716999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
камион фургон SCANIA R470 6x2
1
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2008 Километража Сила
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 840000 км Сила
Финска, Viitasaari
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1250000 км Сила
Финска, Pori
камион фургон SCANIA G440 6x2
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 444000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13700 кг
Година 2014-06-06 Километража 546000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 1800000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 639000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 280000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 47.91 м³
Година 2015 Километража 68500 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1129999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.7 м³
Година 2013-09-27 Километража 154324 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.08 м³
Година 2013-01-29 Километража 198570 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1997 Километража 782055 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 15040 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1012999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се