Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 517 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

517 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13140 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 311063 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15554 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 456536 км Сила
Белгија, GENK
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 761406 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 15365 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 452000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 16846 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 244000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2010 Километража 500000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража 835000 км Сила
Бугарија, Шумен
Контактирајте го продавачот
143.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-10 Километража 391207 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6295 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-11 Километража 275200 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 391206 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
17.610 €
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 631000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2008 Километража Сила
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6365 кг Евро Euro 6
Година 2019-01 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12560 кг Евро Euro 5 Зафатнина 63.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 497000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
98.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2020 Километража 200575 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
58.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 633240 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
53.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13565 кг Евро Euro 6
Година 01/2017 Километража 793780 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
21.950 € SEK 249.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 13470 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 595000 км Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9225 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2016 Километража 255988 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9385 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 219326 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 20220 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 677524 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 05/2014 Километража 517489 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 04/2014 Километража 491776 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 133935 км Сила
Холандија, Lienden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 517 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се