Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Естонија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8910 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 466511 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 12805 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 420613 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9240 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2004 Километража 466852 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12560 кг Евро Euro 5 Зафатнина 63.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 497000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 699000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1770000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13575 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 967000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14555 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 460771 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 622478 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12395 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 1052317 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14895 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 243151 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8515 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 350575 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 572887 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 12485 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 465366 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 614700 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 512400 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 615200 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 583400 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03-27 Километража 562000 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7975 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Километража 313004 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10343 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 275000 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8510 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 440218 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 546416 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 495000 км Сила
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8976 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 514577 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се