Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Данска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Данска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA R730 / 6X2 / EURO 5
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила 730 кс
Данска, Tappernøje
камион фургон SCANIA P230 / 6X2 / BOX / EURO 3
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 563000 км Сила
Данска, Tappernøje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник SCANIA P250 LB 4x2 MNA
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 919000 км Сила 250 кс
Данска, Horsens V
камион фургон SCANIA P280 side åbning
19
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Камион фургон
Носивост 15800 кг
Година 2013 Километража 251000 км Сила 280 кс
Данска, Horsens V
камион фургон SCANIA P320 Hydr. side opluk
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13920 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 228000 км Сила 320 кс
Данска, Horsens V
камион фургон SCANIA G410 Frigoblook Køl - Lift
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 465000 км Сила 410 кс
Данска, Horsens V
камион фургон SCANIA P320 DB 6X2'4 HNB Hydr. side opluk
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13920 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.68 м³
Година 2014-01 Километража Сила 320 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон SCANIA P280
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 43.37 м³
Година 2013-06 Километража Сила 280 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон SCANIA P230 /  6X2 / EURO 3
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 381000 км Сила 230 кс
Данска, Tappernøje
камион-ладилник SCANIA G410 DB 6x2*4 MNB
31
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³
Година 2014-06 Километража Сила 410 кс
Данска, Silkeborg
камион со завеса SCANIA P 320 B4x2NB
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8282 кг
Година 2018-07 Километража Сила 320 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон SCANIA P320 4x2 m. Lift
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8282 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.97 м³
Година 2018 Километража 219000 км Сила 320 кс
Данска, Horsens V
камион фургон SCANIA R 560
14
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион фургон
Носивост 12300 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.77 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1094920 км Сила 560 кс
Данска, Hedensted
камион-ладилник SCANIA P250
32
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 7375 кг
Година 2015-04 Километража Сила 250 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон SCANIA L
10
Контактирајте го продавачот
117.700 € DKK 875.000 DKK
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 9000 км Сила 320 кс
Данска, Kolding
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се