Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Чешка Република: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1073000 км Сила 309 kW
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
7.828 € CZK 199.000 CZK
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 690000 км Сила 340 кс
Чехија, Staré Město
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
71.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14160 кг Евро Euro 6
Година 2017-06 Километража 407900 км Сила 410 кс
Чехија, Nove Straseci
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2008-02 Километража 1163726 км Сила 420 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
21.550 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2010-05 Километража 1001469 км Сила 441 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008-12 Километража 640519 км Сила 420 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.788,97 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2008 Километража 1016439 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
19.920 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1110456 км Сила 294 kW
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
21.150 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2011-06 Километража 1095000 км Сила 420 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
21.150 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011-06 Километража 1095000 км Сила 420 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 53.8 м³
Година 2013 Километража 705000 км Сила 441 кс
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 53.8 м³
Година 2013 Километража 705000 км Сила 441 кс
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 43.65 м³
Година 2010 Километража 794000 км Сила 230 кс
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 750735 км Сила 441 кс
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 108.05 м³
Година 2013 Километража 750735 км Сила 441 кс
Чехија, Velké Meziříčí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се