Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.67 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Километража 1026000 км Сила
Бугарија, Шумен
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража 840000 км Сила
Бугарија, Шумен
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража 860000 км Сила
Бугарија, Шумен
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража 835000 км Сила
Бугарија, Шумен
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1977 Километража 175500 км Сила
Бугарија, Велико Търново
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се