Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Белгија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15554 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 456536 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15800 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 1097000 км Сила
Белгија, Ooigem
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2003 Километража 915000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
13.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8850 кг Евро Euro 4 Зафатнина 47.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01 Километража 1094500 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Troostwijk NV
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Troostwijk NV
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1993 Километража 569512 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 10510 кг Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 850000 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12900 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-10-30 Километража 524297 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 29.67 м³
Година 2006-08 Километража 389179 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Зафатнина 54.1 м³
Година 2000-01 Километража 713218 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 42.92 м³
Година 1997 Километража 800000 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9800 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1998 Километража 833436 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 1017400 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
13.350 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 45.57 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 605415 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 45.99 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 645583 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9440 кг Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 990000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9950 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 776811 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 40.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 844433 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8375 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 514890 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 14275 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 320506 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
18.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13900 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-12-21 Километража 825613 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14360 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-12 Километража 855926 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
15.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 54.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 619267 км Сила
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се