Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Австрија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
115.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6295 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-11 Километража 275200 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
115.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 391206 км Сила
Австрија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7305 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 469927 км Сила
Австрија, Schleifen
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13140 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 311063 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се