Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA

Резултати од пребарување: 488 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

488 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 45.99 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 645583 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 442358 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 138404 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион фургон SCANIA G440 6x2
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон SCANIA R470 6x2
1
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
37.890 € PLN 169.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 12850 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 493915 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 1059999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
8.880 €
Камион со завеса
Зафатнина 57.38 м³
Година 1995 Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8675 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-08-04 Километража 388000 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион фургон
Носивост 7490 кг
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Buitenpost
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 11432 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 439000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 601000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9220 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-04 Километража 760787 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.800 €
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 637000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-11-24 Километража 157500 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 594582 км Сила
Шпанија, Meres-Siero
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 960000 км Сила
Полска, Porąbka
Контактирајте го продавачот
11.360 € GBP 9.750 GBP
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2007-03 Километража 790098 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2003 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
5.153 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 07/2002 Километража 870000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1770000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 488 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се