Филтри -

Камиони со затворена каросерија SAURER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија SAURER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион SAURER Berna-2DM
5
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Воен камион
Година 1965-07-14 Километража Сила
Белгија, Torhout
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се