Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Унгарија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

52 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7530 кг Суспензија пружина/пневматски Капацитет 16 палети
Година 2017 Километража 166000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1040 кг
Година 2018 Километража 86735 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 9 палети
Година 2022 Километража 11 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Капацитет 11 палети
Година 2022 Километража 11 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 12 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 310117 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Капацитет 8 палети
Година 2018 Километража 322000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 42.92 м³ Капацитет 18 палети
Година 2022 Километража 1317 км Сила
Унгарија, Biatorbágy
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 934710 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2011 Километража 607000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 19.4 м³ Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 7 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 11 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 15 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 361000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 11 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 9 палети
Година 2023 Километража 16 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 40.52 м³
Година 2012 Километража 357000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2014 Километража 373000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2018 Километража 345200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 21.74 м³ Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 7 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 9 палети
Година 2022 Километража 10 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 8 палети
Година 2020 Километража 241400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 9 палети
Година 2022 Километража 11 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 24.75 м³ Капацитет 9 палети
Година 2019 Километража 289000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.100 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 18.9 м³ Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 95000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се