Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Словачка

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 63.26 м³
Година 1/2015 Километража 808716 км Сила
Словачка, Levice
камион со церада RENAULT Midlium 220.14 Medium P4X2 камион со церада RENAULT Midlium 220.14 Medium P4X2 камион со церада RENAULT Midlium 220.14 Medium P4X2
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6400 кг Евро Euro 5
Година 05/2008 Километража 266500 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 44.82 м³
Година 9/2004 Километража 645420 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 06/2014 Километража Сила
Словачка, Čimhová
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 6/2017 Километража 521440 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 10/2013 Километража 389975 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 12/2005 Километража 499458 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 6/2015 Километража 344416 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 5 Зафатнина 45.38 м³
Година 7/2012 Километража 860505 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 20 палети
Година 2016 Километража 848164 км Сила
Словачка, Jasenov
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се