Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Швајцарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Швајцарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7155 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2009 Километража Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 49.99 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-05 Километража 883000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.04 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02-25 Километража 546983 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11 Километража 547000 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06-24 Километража 400422 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5070 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 539595 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се